Restaurace v Nové Pace s dvanáctiletou tradicí, doporučována mnoha spokojenými novomanželi, kteří u nás měli svatební hostinu a rádi se vracejí na oslavu výročí.

Romantické prostředí restaurace pro svatební hostinu, kterou lze v letních měsících kombinovat s nezapomenutelnou oslavou v zahradní části vybavené venkovním posezením a venkovním grilem.
Myslíme též na Vaše děti, pro které je oslava dlouhá. Vedle restaurace jsme na zahradě vybudovali dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami.
Přímo u Ježkova statku je k dispozici privátní parkoviště pro přibližně 30 vozidel. O parkování svatebčanů je dobře postaráno.
Rádi vám pomůžeme s občerstvením či rautem. Svateb jsme již pořádali celou řadu, takže vám navrhneme přiměřené množství jídla, doporučíme naše speciality apod.
Pro vaši svatební hostinu jsou k dispozici prostory: hlavní restaurace – max. 80 osob, salónek – 25 osob, 7 pokojů se 17 lůžky (+ 2 přistýlky) – pro svatební hosty za příznivé ceny.
Ukázkové fotografie výzdoby, kterou si můžete zajistit sami nebo ji zajistíme za vás, najdete v naší fotogalerii. Také vám můžeme doporučit svatebního fotografa.