Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nás a za všechny hosty za překrásný čas v době naší svatby. Všichni jsme byli nadšení z výzdoby, obsluhy, jídla a celé atmosféře na statku. Předkrm v podobě úžasné sýrové rolky s parmskou šunkou, výborná knedlíčková polévka (my měli samozřejmě jen nudle, zeleninu a knedlíčky díky děravé lžíci:) ) a krásně šťavnatá panenka na závěr. Břicha jsme měli ještě plná a už se začalo grilovat masíčko na večeři - úžasně měkké a výborně chutné. Noc jsme strávili v krásně uklizených a pohodlných pokojích a ráno nás čekala výborná snídaně. Ještě jednou mockrát děkujeme za celou hostinu a zpříjemnění našeho dne.

Novomanželé Švedovi

Navštívili jsme s přáteli Ježkův statek a jsme maximálně spokojeni. Obsluha, jídlo, servis vše super 🙂 Netrvalo dlouho a jeli jsme zkusit i svíčkovou a vrabce, který se podává do 15.hod, luxusní, jako od babičky. Krásné prostředí, teráska, najde se zde i místo pro kuřáky, takže nám nikdo nekouřil pod nos. Doporučuji 🙂

Lin84

Skvělé a levné denní hotovky, výborné i minutky. Navíc venku prolézačky pro děti. Dávame si do oblíbených a při další cestě do Krkonoš se rádi znovu zastavíme.

Tonda Kmoch

Příjemné prostředí, rychlá a příjemná obsluha a jídlo výborné. Nemohu jinak než doporučit.

Martina Jalovecká

Dal jsem si meníčko a v pohodě, vaří fajn v okolí asi nejlepší místo.

Petr Buchal

IMG_1906

Adam Kunt
Kuchař

„Konec odříkání - teď si dejme pořádné do nosu“

SONY DSC

Vladislav Plodr
Šéfkuchař

„Kdo je připraven, není překvapen“

V době, kdy se u nás doma začalo skloňovat slovo svatba, začali jsme se pochopitelně zamýšlet i nad místem, kde se tato naše událost bude konat. Po pečlivém zvažování a návštěvě různých restaurací v Nové Pace a jejím okolí, padl náš výběr na restauraci přímo v centru - Ježkův Statek. Příjemné prostředí, netradiční vzhled, příjemná obsluha, cenová nabídka, možnost vytvoření vlastního svatebního menu, lukrativní ubytování a prostor pro 70 svatebních hostů, byla pro nás jasnou volbou. Samotnou svatbu musíme hodnotit velmi kladně. Ať už předsvatební přípravy s vedoucím statku panem Jaroslavem Nožičkou ml., který byl velmi ochotný a příjemný při každé komunikaci. Pomáhal nám s korigováním svatebního menu, snažil se vyhovět každému přání a najít vždy řešení, které by vyhovovalo oběma stranám. Jeho bezproblémový přístup a ochota při nečekaných změnách na poslední chvíli byla pro nás příjemnou předzvěstí pro samotnou akci. Naše díky patří také slečně provozní Gabriele Nalezencové, která pro nás připravila nádhernou tabuli, přesně dle přání nevěsty. Velké ovace sklízela také kuchyň, která připravila opravdu výborné pochoutky, na kterých jsme byli předem dohodnuti. Závěrem bychom rádi poděkovali obsluze, jmenovitě panu Michalu Vondráčkovi, Tomáši Novotnému, Martinu Kühnelovi a Michaele Vitvarové, kteří byli velmi sympatičtí, ochotní a příjemně doplňovali atmosféru celé svatby. Je vidět, že majitelé pečlivě vybírají, koho ke svým hostům pustí. Celkově bylo prostředí útulné, kombinace dřeva a kamene, spolu s dokonalou tradiční výzdobou starého statku na nás a všechny naše hosty působilo velmi příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a rádi se budeme do této restaurace vracet.

Lenka a Kuba Müllerovi

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli ještě jednou moc poděkovat celému personálu penzionu Ježkův statek,za to,že nám umožnili prožít ten nejkrásnější den v životě...Obřad se konal na zahradě,báječné jídlo a pití,velmi milý a ochotný personál,báječné zázemí,krásná výzdoba, nádherné ubytování a skvělá zahrada a nádvoří venku,které jsme,pro velmi teplé počasí,uvítali!! Náš počet převyšoval 70 a vše proběhlo v naprostém souladu s našimi představami,né-li líp 🙂 Taktéž všem hostům se nesmírně líbilo,chutnalo a byli velmi mile překvapeni. Dodnes vzpomínají! DĚKUJEME,DĚKUJEME,DĚKUJEME

Jitka a Standa Věchtovi

Dobrý den, zrealizovat svatební hostinu na Ježkově statku bylo jasné a hlavně nejlepší rozhodnutí. Potřebovali jsme místo pro větší počet hostů a to Ježkův statek splňoval. Věděla jsem již z předešlých návštěv, že je zde velmi příjemný personál a restauraci jsem si od první chvíle oblíbila. Dále se nám líbilo, že si každý mohl najít "své místo" a to se také splnilo. Děti měly své vyžití na hřišti, bylo teplo (zrovna v našem termínu až moc velké, ale lepší než déšť) a tak jsme mohli sedět i venku v průběhu večera a přitom jsme byli stále v dění svatební zábavy. Jak my, tak všichni hosté byli naprosto spokojeni s profesionálním vystupováním obsluhy (dokonce jsme dostávali otázky, zda jsme si je extra objednali). Co se jídla týče, bylo všechno na jedničku. Velké díky patří slečně Nalezencové za společné schůzky, kdy jsme domlouvaly detaily a také za skvěle připravenou výzdobu. Opravdu vše bylo skvěle přichystané a vše se povedlo na jedničku! Ještě jednou moc děkujeme a vždy vás rádi doporučíme.

Karbanovi

SONY DSC

Zdeněk Hlubuček
Kuchař

„Dobré jídlo - pohlazení na duši“