Na konci prázdnin jsme na Ježkově statku strávili náš svatební den. Tento den neměl absolutně žádnou chybu. Vše bylo naprosto dokonalý - od počáteční komunikace s panem Nožičkou, přes svatební den, až po snídani, kterou jsme měli po svatbě připravenou. Ježkův statek jsme si vybrali díky jeho možnostem - vnitřní i venkovní posezení, dětské hřiště, zkušenost se svatbami, možnost ubytování a hlavně - díky dobré kuchyni. Všichni hosté byli s obědem i večerním rautem maximálně spokojeni, od nikoho jsme neslyšeli jedinou výtku. Co se týče obsluhy, ta byla taky naprosto v pořádku - všechno fungovalo, jak mělo, byli milí, vstřícní, na pití nikdo nečekal, vše běželo přesně tak, jak jsme si představovali. Tímto za všechno moc děkujeme a Ježkův statek na 100% doporučujeme. Určitě se sem budeme často vracet a vzpomínat na náš hezký den.

Novomanželé Braunovi, 2019

Chtěli bychom s manželkou moc poděkovat celému personálu, který měl náš svatební den na starosti. Na Ježkově statku se konal celý náš svatební den i s obřadem a nemáme jedinou výtku. Absolutní spokojenost. Perfektní servis, ochota personálu, výborné jídlo a rozumné ceny. Ubytování velmi slušně zařízené, klimatizované, čisté a pohodlné. Prostředí úžasné pro svatbu. Komunikace s majitelem panem Nožičkou byla vždy perfektní, se vším nám vyšel vstříc, vše bylo tak, jak jsme si domluvili. Personál byl velmi příjemný, usměvavý, vždy ochotný poradit, pomoci. Lepší místo pro naší svatbu jsme si nemohli přát. Všichni svatebčané včetně nás byli se vším moc spokojeni! Děkujeme a Ježkův statek všem vřele doporučujeme!

Novomanželé Hilovský, 2019

Skvělé a levné denní hotovky, výborné i minutky. Navíc venku prolézačky pro děti. Dávame si do oblíbených a při další cestě do Krkonoš se rádi znovu zastavíme.

Tonda Kmoch

Příjemné prostředí, rychlá a příjemná obsluha a jídlo výborné. Nemohu jinak než doporučit.

Martina Jalovecká

Dal jsem si meníčko a v pohodě, vaří fajn v okolí asi nejlepší místo.

Petr Buchal

IMG_1906

Adam Kunt
Kuchař

„Konec odříkání - teď si dejme pořádné do nosu“

SONY DSC

Vladislav Plodr
Šéfkuchař

„Kdo je připraven, není překvapen“

Ježkův statek byl pro nás s manželem jedno z nejoblíbenějších míst ještě dlouho před tím, než jsme se rozhodli zde uspořádat naši svatební hostinu. Teď víme, že lépe jsme vybrat nemohli 🙂 Úžasné prostředí, skvělé jídlo, moc milý a ochotný personál a panu majiteli děkujeme obzvlášť za ten nejlepší přístup k nám 🙂 Bylo to dokonalé a moc Vám za všechno děkujeme!!!

Novomanželé Zálohovi, 2019

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat celému personálu, který měl náš svatební den na starosti. Na Ježkově statku se konal celý náš svatební den i s obřadem a nemáme jedinou výtku. Absolutní spokojenost. Perfektní servis, ochota personálu, výborné jídlo a rozumné ceny. Ubytování velmi slušně zařízené, klimatizované, čisté a pohodlné. Prostředí úžasné pro svatbu. Komunikace s majitelem panem Nožičkou byla vždy perfektní, se vším nám vyšel vstříc, vše bylo tak, jak jsme si domluvili. Personál byl velmi příjemný, usměvavý, vždy ochotný poradit, pomoci. Lepší místo pro naší svatbu jsme si nemohli přát. Všichni svatebčané včetně nás byli se vším moc spokojeni! Děkujeme a Ježkův statek všem vřele doporučujeme! 🙂

Novomanželé Ježkovi, 2019

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli ještě jednou moc poděkovat celému personálu penzionu Ježkův statek,za to,že nám umožnili prožít ten nejkrásnější den v životě...Obřad se konal na zahradě,báječné jídlo a pití,velmi milý a ochotný personál,báječné zázemí,krásná výzdoba, nádherné ubytování a skvělá zahrada a nádvoří venku,které jsme,pro velmi teplé počasí,uvítali!! Náš počet převyšoval 70 a vše proběhlo v naprostém souladu s našimi představami,né-li líp 🙂 Taktéž všem hostům se nesmírně líbilo,chutnalo a byli velmi mile překvapeni. Dodnes vzpomínají! DĚKUJEME,DĚKUJEME,DĚKUJEME Ještě jednou moc děkujeme a vždy vás rádi doporučíme.

Jitka a Standa Věchtovi

V době, kdy se u nás doma začalo skloňovat slovo svatba, začali jsme se pochopitelně zamýšlet i nad místem, kde se tato naše událost bude konat. Po pečlivém zvažování a návštěvě různých restaurací v Nové Pace a jejím okolí, padl náš výběr na restauraci přímo v centru - Ježkův Statek. Příjemné prostředí, netradiční vzhled, příjemná obsluha, cenová nabídka, možnost vytvoření vlastního svatebního menu, lukrativní ubytování a prostor pro 70 svatebních hostů, byla pro nás jasnou volbou. Samotnou svatbu musíme hodnotit velmi kladně. Ať už předsvatební přípravy s vedoucím statku panem Jaroslavem Nožičkou ml., který byl velmi ochotný a příjemný při každé komunikaci. Pomáhal nám s korigováním svatebního menu, snažil se vyhovět každému přání a najít vždy řešení, které by vyhovovalo oběma stranám. Jeho bezproblémový přístup a ochota při nečekaných změnách na poslední chvíli byla pro nás příjemnou předzvěstí pro samotnou akci. Naše díky patří také slečně provozní Gabriele Nalezencové, která pro nás připravila nádhernou tabuli, přesně dle přání nevěsty. Velké ovace sklízela také kuchyň, která připravila opravdu výborné pochoutky, na kterých jsme byli předem dohodnuti. Závěrem bychom rádi poděkovali obsluze, jmenovitě panu Michalu Vondráčkovi, Tomáši Novotnému, Martinu Kühnelovi a Michaele Vitvarové, kteří byli velmi sympatičtí, ochotní a příjemně doplňovali atmosféru celé svatby. Je vidět, že majitelé pečlivě vybírají, koho ke svým hostům pustí. Celkově bylo prostředí útulné, kombinace dřeva a kamene, spolu s dokonalou tradiční výzdobou starého statku na nás a všechny naše hosty působilo velmi příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a rádi se budeme do této restaurace vracet. Ještě jednou moc děkujeme a vždy vás rádi doporučíme.

Lenka a Kuba Mullerovi

Dobrý den, zrealizovat svatební hostinu na Ježkově statku bylo jasné a hlavně nejlepší rozhodnutí. Potřebovali jsme místo pro větší počet hostů a to Ježkův statek splňoval. Věděla jsem již z předešlých návštěv, že je zde velmi příjemný personál a restauraci jsem si od první chvíle oblíbila. Dále se nám líbilo, že si každý mohl najít "své místo" a to se také splnilo. Děti měly své vyžití na hřišti, bylo teplo (zrovna v našem termínu až moc velké, ale lepší než déšť) a tak jsme mohli sedět i venku v průběhu večera a přitom jsme byli stále v dění svatební zábavy. Jak my, tak všichni hosté byli naprosto spokojeni s profesionálním vystupováním obsluhy (dokonce jsme dostávali otázky, zda jsme si je extra objednali). Co se jídla týče, bylo všechno na jedničku. Velké díky patří slečně Nalezencové za společné schůzky, kdy jsme domlouvaly detaily a také za skvěle připravenou výzdobu. Opravdu vše bylo skvěle přichystané a vše se povedlo na jedničku! Ještě jednou moc děkujeme a vždy vás rádi doporučíme.

Karbanovi

Další hodnocení najdete zde: Facebook: https://www.facebook.com/jezkuvstatek.np/ Google: https://1url.cz/fMcYr

JNJ

SONY DSC

Zdeněk Hlubuček
Kuchař

„Dobré jídlo - pohlazení na duši“