Naše oči by jedly, co ty vaše?

 

Jste nároční labužníci? Navštivte nás a ochutnejte naši kuchyni. Pohostíme vás staročeskou i mezinárodní gastronomií či každodenním menu.

 

Naše steaky jsou vyhlášené široko daleko.

 

K dobrému jídlu vám nabídneme výběr lahodných piv nebo vína známých značek jak ze zahraničí, tak i z vinic z Moravy.

 

Věříme, že kulinářské umění našich kuchařů potěší opravdu každého. Stavte se u nás jednou a podruhé už váhat nebudete.

 
 

„Moderní žena zná oblíbená jídla svého muže a zná také restauraci, kde je podávají.“
Autor neznámý

 

„Muži se v lásce často chovají jako v restauraci. Objednají si jídlo podle jídelního lístku a potom šilhají na sousedův stůl.“
Autor neznámý

 

 

Ježkův statek nyní a před tím

 

Restaurace

 
Prostory naší restaurace jsou vhodné pro každodenní příležitosti. Ať už máte chuť na skvělý oběd či večeři, nebo pro uspořádání nezapomenutelných slavnostních chvil, jako je svatební hostina, rodinné oslavy či firemní akce.

 

Podle své nálady můžete vybrat posezení v různých částech restaurace. Ať už je to v hlavní restauraci, nebo naopak v klidnější části v horním patře galerie, kde dominuje příjemné prostředí původní „statkovské“ půdy.

 

V letním období při vychutnání naší skvělé kávy nebo relaxaci s dobrým drinkem můžete využít letní zahrádku. Myslíme ale i na ty nejmenší. Vedle restaurace jsme vybudovali hřiště pro vaše ratolesti, na které máte dohled přímo od vašeho stolu.

 

Historie

 
Ježkův statek byl otevřen v roce 2008. Historie ale sahá o mnoho desítek let nazpět. Původní hospodářství statku jsme přestavěli až do dnešní podoby. Ovšem prostory se nám natolik zalíbily, že původní ráz jsme zachovali a od začátku se snažili vytvořit prostředí s příjemným a netradičním stylem.

 

 

 

 

Kde vás ubytujeme?

 

Chystáte se na lyžovačku do hor nebo chcete strávit aktivní dovolenou po památkách v okolí či jedete na obchodní jednání?

 

Nalézáme se nedaleko centra města Nová Paka, takže do Českého ráje nebo Krkonoš je to od nás opravdu kousek.

 

Moderní a stylové ubytování s veškerým příslušenstvím, parkováním přímo u restaurace a wifi internetem zdarma ve všech pokojích.

 

Spojte vaši firemní večeři či akci s ubytováním v našem penzionu, vaši hosté nebudou litovat.

 

Naše ubytování vám poskytne vše, co od ubytování očekáváte.